Dethleffs kemperiai

Dethleffs kemperiai – pati seniausia bei patikimiausia Vokietijos įmonė, gaminanti aukščiausios klasės prabangius kemperius ir prikabinamus namelius (karavanus). Modelių spektras gali patenkinti bet kokį skonį. Šis prekinis ženklas vienas garsiausių ne tik Vokietijoje, bet ir pasaulyje.

 

Dethleffs – pirmoji kemperių gamybos įmonė Europoje. Devizas – Dethleffs šeimos draugas. Gamina kemperius ir prikabinamus namelius. Naujų modelių spektras pagal naudojamas medžiagas, komplektaciją, išplanavimą labai įvairus. Kiekvienam pagal poreikius. 2017 metais naują kemperį galima pasirinkti iš 52 variantų. 2017 metais galima rinktis Fiat Ducato ir Citroen bazę. Jau šiandien gamintojas yra vienas didžiausių ir žinomiausių Europoje. Investicijos 2017-2019 metais į naujus pajėgumus ir pažangiausias technologijas sieks 50 mln Eur.

Nuotraukų galerija

Video medžiaga

Daugiau informacijos

Jei susidomėjote šiuo gamintoju ir norite sužinoti daugiau informacijos, techninių specifikacijų, pamatyti daugiau nuotraukų, išplanavimo variantus ar kita, galite susisiekti su mumis arba apsilankyti gamintojų svetainėje. Spustelkite ant logotipo apačioje:

 

Dethleffs logo